Uzman Doktor Bayan Hemşire Gözetiminde 

Sağlıklı ve Güvenli Randevu İçin

Muayenehane İletişim
Siz Değerli Hastalarımızı Kliniğimize bekleriz.
Randevu ve İletişim için :  
0242 229 34 34 
Online Randevu ve Yorumlar İçin Lütfen Tıklayın...

G SHOT, O SHOT, P SHOT

Genital bölgelerle ilgili yapılan farklı tedaviler vardır. Bunlar, günümüzde insanların sıklıkla yaşadığı ve yaşam kalitesini ciddi derece düşüren sorunların giderilmesini sağlar. Söz konusu tedaviler arasında yer alan G Shot, O Shot ve P Shot cinsel yaşamın daha sorunsuz bir şekilde devam etmesini sağlar. Burada temel amaç yaşanan sorunların giderilmesi ve kişilerin cinsel haz alabilmesidir. Amacın ortak olması, insanların bu tedavilerin aynı olduğunu düşünmesine neden olur. Fakat durum tam olarak böyle değildir. Söz konusu tedavilerin tamamı farklıdır. Bundan dolayı insanların farklı sorunlarına yönelik olduklarını bilmek gerekir.

G Shot Nedir?

Kadınların orgazm olması için G noktasının uyarılması son derece önemlidir. Ülkemizde G noktasının yeteri kadar uyarılmamasına bağlı olarak orgazm olamayan çok sayıda kadın vardır. Bunların önemli bir kısmı, söz konusu sorunu görmezden gelir. Ancak yaşanan sorun, zaman içinde farklı sorunları da beraberinde getirebilir. Bunların engellenmesi için G Shot adı verilen tedavi geliştirilmiştir. Burada G noktasının tetiklenmesi hedeflenir ve bunun için hyaluronik asit ya da benzer bir maddenin ilgili bölüme enjektesi yapılır. Ağrısız ve cerrahi müdahaleye gerek olmayan bir işlemdir.

O Shot Nedir?

O Shot; vajinal ve klitoris faaliyetlerinin sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesini sağlayan bir prosedür olarak dikkat çeker. Burada kadınların orgazm olmalarının daha kolay hale gelmesi hedeflenirken, aynı zamanda idrar kaçırma sorunlarının da önüne geçilir. Böylece insanların farklı sorunları giderilmiş olur. Bu yöntemde PRP uygulanır. Kişinin kanından elde edilen zenginleştirilmiş plazmanın enjekte edilmesi şeklinde bir işlemdir. Bu işlem sayesinde vajinal kuruluk, idrar kaçırma ve orgazm olamama problemleri engellenir.

P Shot Nedir?

P Shot, diğer tedavilerin aksine kadınlara değil, erkeklere yönelik bir uygulamadır. Burada hedef penisin normal seviyeye gelmesidir. Bir önceki yöntemde olduğu gibi PRP uygulaması yapılır. Hastanın kanından özel yöntemlerle elde edilen ve zenginleştirilen plazmanın penise enjekte edilmesi şeklinde bir işlemdir. Penisin boyunun ve kalınlığının bu yöntemle artması mümkündür. Bunun dışında ereksiyon miktarı ve süresi de arttırılmış olur.

Sorularınız

Soru Sor

Doktora Sorun
s