Op. Dr. Cahit Bozyel • Antalya Kadın Doğum Uzmanı

Op. Dr. Cahit BOZYEL; 
1981 yılında  Ankara Atatürk Lisesi’nden mezun olmuş, 1987 yılında, İstanbul Üniversitesi  İstanbul  Tıp Fakültesi’ni  bitirerek  Tıp Doktoru olmuştur.  Mecburi hizmetini Burdur’da yaptıktan sonra Şırnak’ta askerliğini yapmış daha sonra Tekirdağ Devlet Hastanesi Acil Servisinde çalışmıştır.

Uzmanlığını, Akdeniz Üniversitesi  Tıp Fakültesi’nde yapmış ve 2000 yılında  Kadın Hastalıkları ve Doğum  Uzmanı olmuştur.  2004 yılına kadar Adıyaman  ve  Diyarbakır Devlet Hastanelerinde çalışmıştır. 2005 yılında Antalya Özel  Konyaaltı Tıp Merkezi’nin kurucu ortağı olmuş ve bu  merkezde 7 yıl  Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olarak çalışmıştır. 2013 yılından itibaren Muayenehanesinde hastalarını kabul etmekte, ameliyat ve doğumlarını anlaşmalı hastanelerde yapmaktadır.

Op. Dr. Cahit BOZYEL, mesleki kariyeri boyunca Tüp Bebek, Riskli Gebelik, Kapalı Cerrahi  ve Genital Estetik alanlarında uzun yıllar çalışmıştır. Son dönemde Doğal Doğum konusunda gebelerin  farkındalığını artıran çalışmalar yapmaktadır. Aynı zamanda evlilik ve  cinsel terapi eğitimleri vererek  eşlere danışmanlık vermektedir.
Op. Dr. Cahit BOZYEL, evli ve iki çocuk babasıdır. Antalya Tenis  İhtisas Spor Kulübü, Türk Jinekoloji  Obstetrik  Derneği,  Türk  Ürojinekoloji  Derneği ve Antalya Cinsel Sağlık Derneğine  üyedir. Tenis, kayak ve dağcılık sevdiği sporlardır.   

 

Doktora Sorun
s